Otevřeno ve všední dny od 10:00 do 20:00
cs

Masérka Eliška

 Ahoj, jmenuji se Eliška a jsem profesionální tantrická masérka. Tantra masážím se věnuji od roku 2016 a mám za sebou mnoho spokojených klientů v Česku a ve Skandinávii.

Jsem vnímavá volnomyšlenkářka a empatická duše. K masážím přistupuji s laskavým srdcem a pevným záměrem. Během setkání jsem ukotvená ve svém středu, abych Vám byla spolehlivým průvodcem při Vašem prožitku, nebo na Vaši cestě za konkrétním cílem, máte-li nějaký.

Mojí filozofií je dělat věci buď naplno a nebo vůbec, proto do každé masáže vkládám 100% své pozornosti, energie a dovedností. Ráda inovuji a tak se nemusíte obávat, že by Vás masáže při pravidelných návštěvách omrzely. Masáž provádím s citem a s ohledem na individuální přání a stav klienta/klientky.

Masáž v mém podání je něžná i vášnivá, intenzivní ale i relaxační. Smyslná a místy lehce mazlivá, ale hlavně pokaždé trochu jiná. Rozvíří tvořivou životní energii a zesílí prožívání a vnímání vlastního těla. Zajistím, abyste si v mých rukách královsky odpočinul/a a nabral/a sílu čelit výzvám dalšího dne.

Rozbijte každodenní, ubíjející stereotyp a přijměte mé pozvání na exkurzi do světa bez předsudků, očekávání a nároků. Vejděte se mnou do prostoru, kde nemusíte dělat vůbec nic a můžete si dovolit být sám/sama sebou.

Dávat masáže mě velmi baví a věřím, že Vás bude má masáž bavit ještě víc.

Hledáte-li šikovnou, charizmatickou masérku s nevyčerpatelnou dávkou životního elánu, budu moc ráda, když se mi ozvete.

PS: Mám ráda růžové víno, slušné, upřímné lidi a vůni jarního deště.