Otevřeno ve všední dny od 10:00 do 20:00
cs

Masérka Lea

Ahoj, jsem Lea a ráda Vás přivítám na mé charakteristické tantrické masáži. Můj dotek, vypilovaný sedmiletou praxí Vám uleví od bolesti, stresu, rozpustí napětí a promění únavu v bouři čerstvé energie a chuti do života. 

Doprovod rytmické relaxační hudby, tlumené, teplé světlo svíček a omamná vůně éterických olejů Vám umožní se plně odevzdat lehkosti okamžiku a mého pečujícího doteku.

Před masáží společně nad šálkem bylinného čaje probereme Vaše přání, tužby a ráda se dozvím o Vaší představě tantrické masáže a případných obavách, budete-li připraven je sdílet.

Ať už je Vašim cílem zažít rozkoš intenzivních tělesných prožitků, obnovit vitalitu, nebo si jen pohádkově odpočinout, jsem tady pro Vás. Souhra smyslných, vědomých doteků, vřelého úsměvu a mého pozitivního naladění vás provede našim setkáním do stavu blažené spokojenosti a čisté hlavy.

Nejste pro mne jen klient; jsem empatická, umím zúčastněně naslouchat příběhům Vašich slov i řeči Vašeho těla.

Poskytuji klasickou zdravotní masáž, tantrickou masáž, body masáž;  obvykle je ale má masáž kombinací těchto masážních stylů.

Těším se až spolu objevíme nepoznané a slibuji: nebudete chtít odejít.

PS: Zajímám se o psychologii mezilidských vztahů, mám slabost pro interiérový design a věnuji se osobnostnímu a spirituálnímu rozvoji.